Afsluiting Merwedebrug
De fietsstrook blijft tijdens de afsluiting van de Merwedebrug aan één zijde toegankelijk. Op zaterdag 7 maart en zaterdag 14 maart vaart het autoveer Dordrecht – Biesbosch een uur eerder i.v.m. de afsluiting van de Merwedebrug (A27) voor het autoverkeer.
Werkzaamheden Merwedebrug (A27)
Er wordt gewerkt aan de Merwedebrug bij Gorinchem (A27). De brug is daardoor twee weekenden in beide richtingen afgesloten voor het autoverkeer. De fietsstrook blijft tijdens de werkzaamheden aan één zijde wel gewoon toegankelijk. De afsluiting is:
vrijdag 6 maart 21.00 uur tot maandag 9 maart 05:00 uur
vrijdag 13 maart 21.00 uur tot maandag 16 maart 05.00 uur
Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd en verkeersdrukte in de regio.
Meer informatie over de afsluitingen is te vinden op de website van Rijkswaterstaat.
Ga goed voorbereid op pad en check voor vertrek je route via VanAnaarBeter.
De route over het water? Dit zijn je opties:
- Autoveer van Dordrecht-Biesbosch
zaterdag 7 en 14 maart 08:45 -18:15 uur (aangepaste dienstregeling)
zondag 10:45 uur - 18:15 uur - Autoveer Brakel en Herwijnen
zaterdag 07:00 tot 22:00 uur
zondag 09:00-22:00 uur - Voet- en fietsveren rondom Gorinchem
zaterdag volgens dienstregeling vanaf Gorinchem, Sleeuwijk, Werkendam, Hardinxveld, Woudrichem
zondag is op reservering de watertaxi beschikbaar (altijd éérst bellen 0183 659 314, keuze 3)
Kaartje kopen voor de veerdienst
Installeer de Riveer-app op je mobiel. Dat is de snelste en meest eenvoudige manier om een kaartje te kopen en zorgt voor vlotte afvaarten. Met de Riveer-app heb je altijd de actuele dienstregeling bij de hand en koop je eenvoudig je overtocht.
- Een enkele overtocht kun je zonder account aanschaffen. Deze wordt automatisch ingecheckt voor de eerstvolgende afvaart. Je koopt dit kaartje vlak voordat je aan boord gaat.
- Wil je gebruikmaken van een rittenkaart, dan maak je een account aan. Met een account kun je vooraf één of meerdere overtochten kopen. Het inchecken doe je zelf in de Riveer-app op het moment dat je aan boord gaat. Na aankoop ontvang je direct een factuur per e-mail. De gekochte kaarten zijn één jaar geldig vanaf de aankoopdatum.
Op de kade kun je via een QR-code ook zonder account een enkele overtocht kopen.
Lukt het echt niet om digitaal een kaartje te kopen? Dan kun je aan boord betalen met pinpas. Contante betalingen zijn niet mogelijk.

