
Autoveer Kop van ’t Land vaart 28 juni eerder vanwege afsluiting A27
Op zaterdag 28 juni start de pont van Kop van ’t Land (Dordrecht – Biesbosch) een uur eerder dan gebruikelijk. De pont vaart die dag van 08:45 tot 18:55 uur.
Aangepaste dienstregeling
Op zaterdag 28 juni vertrekt de pont van Kop van ’t Land (Dordrecht – Biesbosch) een uur eerder dan normaal. In plaats van de gebruikelijke dienstregeling begint de eerste afvaart al om 08:45 uur. De laatste afvaart is om 18:55 uur.
De aangepaste dienstregeling is ingesteld vanwege de werkzaamheden aan de Merwedebrug. Van vrijdag 27 juni 21:00 uur tot maandagochtend 30 juni 05:00 uur is de A27 richting Utrecht volledig afgesloten tussen knooppunt Hooipolder en knooppunt Gorinchem. Dit kan voor veel extra verkeer en vertraging zorgen in de regio.
De beste routes over het water? Dit zijn je opties:
- Het autoveer van Kop van ’t Land is een goed alternatief voor verkeer tussen Dordrecht en Noord-Brabant.
- Daarnaast is het autoveer tussen Brakel en Herwijnen op zaterdag 28 juni beschikbaar van 07:00 tot 22:00 uur. Dit veer kan een handige omleidingsroute zijn voor verkeer dat normaal gebruikmaakt van de A27.
- Ook de voet- en fietsveren bij Gorinchem bieden uitkomst. Laat dit weekend de auto staan en kies voor de fiets! De veren tussen Gorinchem, Sleeuwijk, Werkendam en Woudrichem maken het eenvoudig om tussen noord en zuid te reizen zonder file of omweg.
Plan je reis goed en controleer voor vertrek de meest actuele dienstregelingen en vaartijden op onze website.